Наше підприємство є виробником повнораціонних комбікормів, БМВД та преміксів.

Ми виготоляємо лінійку гранульованих кормів та преміксів під торговою маркою "GRANULKA" та "GRANMIX", призначених для вирощування свиней, бройлерів, перепелів, курей, гусей, індиків та кроликів.

 

Підприємство успішно працює на українському сільськогосподарському ринку з 2004 року. За цей час ми стабільно розвиваємось, нарощуючи з року в рік не тільки обсяги виробництва і продажів, але і клієнтську базу. Завдяки перевіреній та надійній рецептурі, господарі отримують високу якість корму та простоту використання.

 

Ми виготовляємо наші корма, БМВД та премікси за рецептурами які спільно для нас розробили Румунські та Українські  фахівці, які схвалені контролюючими органами та пройшли незалежну сертифікацію та визнання наших покупців. На всю нашу продукцію є санітарно-гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.

Ми використовуємо для виробництва наших кормів тільки якісні зернові які вирощуються на полях нашого підприємства.

 

Унікальна спеціально розроблена українськими та румунськими фахівцями збалансована рецептура гранульованого корму, дозволяє постійно підтримувати однорідність поголів'я, забезпечує стабільний приріст і максимально швидке накопичення продовольчої жирової тканини і нормальне формування білкової тканини.

Використання гранульованого корму стимулює формування міцних суглобів і кісткових тканин, збільшуючи при цьому поверхневу площу скелета для розміщення м'язової тканини, що гарантує відсутність слабкості ніг навіть при підвищеній масі тіла. Крім цього допомагає імунній системі більш ефективно боротися проти хвороб та інфекцій.