Замовлення продукції "GRANULKA" та "GRANMIX" можна зробити безпосередньо на нашому сайті, при цьому з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер для уточнення всіх деталей і підтвердження замовлення.

Доставку організуємо по всій території України: транспортною компанією Делівері; або транспортом підприємства.

 

Графік роботи складу: понеділок, п'ятниця з 09:00 до 15:00 (видача та відправка вантажу).

Гуртова ціна вказана на умовах (EXW) без урахування доставки.

 

Оплата відбувається:


  • передоплата на рахунок (реквізити надсилаються).
  • Термін передоплати замовлення 2 - робочі дні (якщо протягом строку оплата не надійшла, замовлення буде скасовано автоматично). 

 

Гарантія доставки передплаченого товару:

Після сплати товару готівкою (у відділенні банку) або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, виписка з вашого рахунку і т.п.

Якщо доставка оплаченого товару не буде проведена - ви можете звертатися з цими документами в відповідні інстанції, наприклад, до товариства захисту прав споживачів.

Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція транспортної компанії, яка підтверджує, що товар був вам відправлений.

Отримуючи товар на складі транспортної компанії, ви підписуєте документи, що підтверджують отримання вами товару. 

Всі товари проходять огляд перед відправкою до іншого міста. При відправці товар може бути застрахований транспортною компанією, таким чином у вас буде гарантія цілісності товару, що одержується.

 

Відповідальність за доставку і цілісність товару після відправки з нашого складу несе транспортна компанія.