Наше підприємство є виробником повнораціонних комбікормів, БМВД та преміксів.

Завдяки інтеграції на підприємстві міжнародного стандарту ISO 22000 ми гарантуємо високу безпеку та якість всіх процесів виробництва та реальзації кормів.

Ми виготоляємо лінійку гранульованих кормів та преміксів під торговими марками "GRANULKA" та "GRANMIX", призначених для вирощування свиней, бройлерів, перепелів, курей, гусей, індиків та ВРХ.

 

Підприємство успішно працює на українському сільськогосподарському ринку з 2004 року. За цей час ми стабільно розвиваємось, нарощуючи з року в рік не тільки обсяги виробництва та продажів, але і клієнтську базу. Завдяки перевіреній та надійній рецептурі, господарі в Україні та за кордоном отримують високу якість продукції та простоту її використання.

 

Ми виготовляємо наші корма, БМВД та премікси за рецептурами які спільно для нас розробили європейські та українські  фахівці, які схвалені контролюючими органами та пройшли незалежну сертифікацію та визнання наших покупців.

На всю нашу продукцію є санітарно-гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.

 

Ми використовуємо для виробництва наших кормів тільки якісні зернові які вирощуються на полях півдня України.

 

Унікальна спеціально розроблена українськими та європейськими фахівцями збалансована рецептура гранульованого корму, дозволяє постійно підтримувати однорідність поголів'я, забезпечує стабільний приріст і максимально швидке накопичення продовольчої жирової тканини і нормальне формування білкової тканини.

Використання гранульованого корму стимулює формування міцних суглобів і кісткових тканин, збільшуючи при цьому поверхневу площу скелета для розміщення м'язової тканини, що гарантує відсутність слабкості ніг навіть при підвищеній масі тіла. Крім цього допомагає імунній системі більш ефективно боротися проти хвороб та інфекцій.